Yaramazlık da çığır açmış olan körpe Karen, oturduğu koltuğun üzerinde hâlâ oynamaya devam ediyor ve sert sikişiyor. Hiçbir şekilde enerjisi bitmemektedir ve bunu kullanabileceği her türlü yöntemi ortaya sermiştir. Çoraplı olması genç kız için epey sıkı dakikaların yaşanacağını ve ilerleyen anlarda da bir araya gelen insanların nitelikli olabileceklerini gösteriyor. Zıplamaya başlıyor ve bağırıyor ki bu dışarıdan duyanlar için ağlama sesine eşdeğer bir tınıdadır. Lakin durum bambaşkadır ve zevkten çıkan bu sesler her ikisini de gayet güzel kaynaştırmıştır.

Bütün gücüyle bastırmaya çalışan sevgilisiyle birlikte epey dakik ve zamanlamaları iyi bir noktaya veriyorlar. Becermeye başladığı esnada elinden geldiğince bütün kuvvetini kullanıyor ve bu sayede Karen ile aralarında yakınlık sağlıyor. İyi ilişkilerinde azgın olan genç kız, içinden geldiği gibi davranmaya devam ediyor hatta hiçbir şekilde dakikliğini bozmuyor. Kasmadan rahat tavırlarıyla körpe sert sikişiyor ama aynı zamanda iyice zorlaştırıcı etkenleri devreye sokuyor. Ayrıca John duruma hakim olmaya çalışıyor çünkü bu sırada çoraplı karıyı kontrol etmek epey zorlaşıyor.

Kanepede körpe Karen sert sikişiyor

Öylesine zıplama hareketleri yapmaya başlamış olan azgın Karen, ne kadar ağır olduğunun farkına varmıyor. Kanepe neredeyse kırılacak duruma gelmiştir zira çıkan sesler gıcırdamanın da ötesine geçiyor. Körpe bu durumu kullanmak istemiş, hatta sert sikişiyor keza ortaya çıkarmak isteyeceği sahneleri sergiliyor. Her zaman olduğu gibi başından sonuna kadar burada kendi tatminini odak noktası haline getiriyor. Çoraplı birisidir ve cinsel hayatı esnasında da onları bir seks objesi olarak kullanıyor. Sonuç itibariyle görsel manada fantezi duygularını kabartacak giysiler tercih ediyor.

Tercih etmeden önce defalarca zihninde bu kıyafetleri giyip çıkartıyor ve en ideal olanı belirliyor. John ise hatunun böylesine azgın olması ve genç bir kız olmasından etkilenmemesi elde değildir. Zaman ilerledikçe körpe sert sikişiyor ama bunu daha da bir yukarı çıkarmak için zorlamalara başlıyor. Artık kanepe bu ikiliye dayanamayacak ve kırılacak bir hale gelmişken biraz romantik dakikalara doğru geçmeleri gerekecektir. Yumuşak bir geçiş hamlesiyle hemen bulundukları konumun yerini değiştiriyor ve böylece kanepeyi de kırılmaktan kurtarıyorlar.

Sikiş Hakkında Bilgi:

Genç

Sikiş Filmi Yorumla

Mail adresiniz paylaşılmayacak. *

*